Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Фустани Летен фустан OD SVEDSKA SAMO ZA 350 den novo so etiketa
OD SVEDSKA SAMO ZA 350 den  novo so etiketa
OD SVEDSKA SAMO ZA 350 den  novo so etiketa OD SVEDSKA SAMO ZA 350 den  novo so etiketa

OD SVEDSKA SAMO ZA 350 den novo so etiketa

350 МКД

Големина: L

Бренд: wild life

Град: Битола

Материјали: ****

Ознаки: fustan elegantno size nov one

5
0

Nov fustan od Svedska nov so etiketi one size mnogu lesen za sekoja prigoda dolu zavrsva so kafena cipka. dolzina 87cm sirok 59 cm NOVO I MODERNO

Додадено: 29.7.2017 Прегледи: 269

madonna

10
0

Членот го следат

9

Членот ги следи

5