Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Nov fustan turski
Nov fustan turski Nov fustan turski

Nov fustan turski

ПРОДАДЕНО

Големина: 44

Бренд: turski

Град: Скопје

Материјали: spandex,poli

Ознаки: nov

2
0

Fustan nov nenosen,velicina 48 ama e za 44 Prekrasen materijal ne ucrtuva ja sledi linijata na teloto Odlicno parce nezamenlivo

Додадено: 30.7.2017 Прегледи: 151

Sweet27

337
0

Членот го следат

372

Членот ги следи

275