Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Diesel original fustan
Diesel original fustan Diesel original fustan Diesel original fustan

Diesel original fustan

250 МКД

Големина: XL

Град: Скопје

Материјали: xx

Ознаки: xx

2
0

Komoten leten fustan. Prikazano e na prvata slika deka ima malo osvetluvanje na bojata, najverojatno od prasok. Inaku e original i skapo platen.

Додадено: 30.7.2017 Прегледи: 248

fineliving

46
0

Членот го следат

30

Членот ги следи

49