Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Bershka
Bershka Bershka Bershka

Bershka

100 МКД

Големина: M

Град: Прилеп

Материјали: валкано кремово бело

Ознаки: фустанче

1
0

Величина М

Додадено: 16.8.2017 Прегледи: 59

MartinaPetreska

53
1

Членот го следат

125

Членот ги следи

0