Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
crn fustan
crn fustan crn fustan crn fustan crn fustan

crn fustan

500 МКД

Големина: S

Бренд: berska

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: fustan nov

5
0

nov voopsto ne nosen,dolzina do kolena M velicina odgovara i na S

Додадено: 17.8.2017 Прегледи: 230

Selena

15
0

Членот го следат

30

Членот ги следи

2