Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Фустан
Фустан

Фустан

800 МКД

Големина: M

Град: Прилеп

Материјали: полиестер

Ознаки: црно,бел фустан

24
0

Еднаш носено,долг фустан со отвор и кратка сукња под отворот

Додадено: 17.8.2017 Прегледи: 673

123butterfly

0
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0