Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Блузи Кошули Розева кошулка
Розева кошулка
Розева кошулка Розева кошулка Розева кошулка Розева кошулка

Розева кошулка

250 МКД

Големина: 36

Бренд: манго

Град: Скопје

Материјали: памук

Ознаки: розево

5
0

Ѕ величина - број 36 Нова кошула од Манго Не е носена никогаш досега Изгужвана е на сликата бидејќи е извадена од перење и не успеав да ја испеглам Нежно розова боја Платена 2200 денари

Додадено: 22.8.2017 Прегледи: 665

Lujza29

7
0

Членот го следат

18

Членот ги следи

10