Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Фустани Долги 2500 последна цена! раскошен свечен фустан
2500 последна цена! раскошен свечен фустан
2500 последна цена! раскошен свечен фустан 2500 последна цена! раскошен свечен фустан 2500 последна цена! раскошен свечен фустан

2500 последна цена! раскошен свечен фустан

2500 МКД

Град: Штип

Материјали: хх

Ознаки: ххх

5
0

Сликите кажуваат сами. Купен е доста скапо и го добив на подарок. Го продавам бидејќи ваков фустан е греота да стои во плакар. На гол грб е, во себе има вметнато корпи за да не мора да носите прслуче. На горниот дел има нанижано спримки рачно. Долг е до земја. Одговара на високи девојки, а величината му е М или потесно Л. Јас сум 1.80 висока па ете како ми стои.

Додадено: 25.8.2017 Прегледи: 426

Kristina0508

4
2

Членот го следат

4

Членот ги следи

9