Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Сако јакна
Сако јакна Сако јакна Сако јакна

Сако јакна

250 МКД

Големина: 42

Град: Прилеп

Материјали: полиестер

Ознаки: сиво

2
0

Сако, налик на јакна или кардиган, со едно копче, поставено-како ново

Додадено: 2.9.2017 Прегледи: 107

VioletaS

161
0

Членот го следат

84

Членот ги следи

7