Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Фустани Долги Скроз НОВ свечен фустан
Скроз НОВ свечен фустан
Скроз НОВ свечен фустан Скроз НОВ свечен фустан

Скроз НОВ свечен фустан

6500 МКД

Големина: 38

Град: Скопје

Материјали: нз

Ознаки: ново

15
0

Нов скроз нов прекрасен свечен фустан. Одговара на величина С-М .

Додадено: 26.9.2017 Прегледи: 469

UniqueSparkle

0
0

Членот го следат

13

Членот ги следи

0