Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Палто Nova bundicka M - namalena 700den.
Nova bundicka M - namalena 700den.
Nova bundicka M - namalena 700den. Nova bundicka M - namalena 700den. Nova bundicka M - namalena 700den. Nova bundicka M - namalena 700den.

Nova bundicka M - namalena 700den.

1000 МКД

Големина: L

Бренд: ****

Град: Скопје

Материјали: prevrtena koza

Ознаки: cokoladna kafena

0
0

Skroz nova neoblecena, odlicna za studov sto doaga, celata e ispolneta so krznence pisuva M no moze i za positno L. Malku slikive ne mi iskocija naj naj, no e cokoladna boja.

Додадено: 6.10.2017 Прегледи: 77

NatasaGacevska

153
0

Членот го следат

175

Членот ги следи

87