Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Палто Кратко Намаление!!! КОЖНА јакна
Намаление!!! КОЖНА јакна
Намаление!!! КОЖНА јакна Намаление!!! КОЖНА јакна Намаление!!! КОЖНА јакна Намаление!!! КОЖНА јакна

Намаление!!! КОЖНА јакна

1500 МКД

Големина: 38

Бренд: stradivarius

Град: Скопје

Материјали: кожа

Ознаки: палто кафено кожно кожа јакна

12
0

Stradivarius кожно палто. Величина M. Одговара со секоја комбинација а во исто време ќе ве затопли во ладните денови. Купено е лани за 6000ден и носено е 2-3 пати. Ве очекувам!

Додадено: 7.10.2017 Прегледи: 271

fashionkilla

10
0

Членот го следат

40

Членот ги следи

38