Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Kosula
Kosula

Kosula

150 МКД

Град: Скопје

Материјали: ...

Ознаки: ...

1
0

Kosula nosena dva-tri pati no socuvana,velicina od prilika M/L ,kupena e vo stranstvo.

Додадено: 9.10.2017 Прегледи: 6

Srculence

299
0

Членот го следат

433

Членот ги следи

17