Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Teget karirana suknja
Teget karirana suknja Teget karirana suknja Teget karirana suknja

Teget karirana suknja

200 МКД

Големина: 37

Бренд: berska

Град: Скопје

Материјали: stof

Ознаки: karirano kilt teget stofano berska

0
0

Stofana karirana suknjicka, dolzina do kolena, pomedu S i M

Додадено: 12.10.2017 Прегледи: 14

AnaviSk

300
1

Членот го следат

326

Членот ги следи

72