Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Капут
Капут Капут Капут

Капут

650 МКД

Големина: XL

Бренд: нз

Град: Скопје

Материјали: волна мешавина

Ознаки: црвен

3
0

Црвен капут ХЛ . Материјалот е чоја мешавина со волна . Се закопчува со патент .Зачувано без оштетувања. Должина 86 Гради 56

Додадено: 13.10.2017 Прегледи: 131

crvenkapa

179
0

Членот го следат

306

Членот ги следи

10