Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Палто
Палто Палто

Палто

450 МКД

Големина: M

Бренд: нз

Град: Скопје

Материјали: нз

Ознаки: шарено

1
0

Палто С-М . Надворешниот дел е тенко кончан .Се закопчува со машко женско и едно копче за декорација Должина 56 Струк 46

Додадено: 13.10.2017 Прегледи: 64

crvenkapa

179
0

Членот го следат

306

Членот ги следи

10