Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Панталони Капри Нови панталони
Нови панталони
Нови панталони Нови панталони Нови панталони Нови панталони Нови панталони

Нови панталони

300 МКД

Големина: S

Град: Скопје

Материјали: панталони

Ознаки: панталони крем летни 3/4

0
0

Нови крем боја тенки панталони кои се до под колена. Многу убав модел со везена апликација на пеперутка бо долниот дел на едната ногавица. Оозади има џебови. Број Ѕ.

Додадено: 15.10.2017 Прегледи: 29

anna888

5
0

Членот го следат

9

Членот ги следи

4