Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Палто Кратко Кратко капутче
Кратко капутче
Кратко капутче Кратко капутче Кратко капутче Кратко капутче

Кратко капутче

1000 МКД

Големина: 36

Бренд: zara

Град: Скопје

Материјали: незнам

Ознаки: капутче палто zara кратко

4
0

Кратко капутче zara во кое ќе бидете најуникатни оваа сезона. Број s, во одлична состојба. Одговара на секоја комбинација и ќе ве стопли во ладните денови.

Додадено: 16.10.2017 Прегледи: 159

fashionkilla

13
0

Членот го следат

58

Членот ги следи

39