Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Блузи Туника ОРИГИНАЛ Burberry туника
ОРИГИНАЛ Burberry туника
ОРИГИНАЛ Burberry туника ОРИГИНАЛ Burberry туника ОРИГИНАЛ Burberry туника ОРИГИНАЛ Burberry туника

ОРИГИНАЛ Burberry туника

1500 МКД

Големина: 38

Бренд: burberry

Град: Скопје

Материјали: памук

Ознаки: burberry туника

3
0

Во комлет заедно со шалче. Не ја пропуштајте оваа прилика да го зачините вашиот гардеробер со дизајнерско парче. Не е носено ни еднаш, скроз ново и оригинал Burberry. Број 38.

Додадено: 16.10.2017 Прегледи: 91

fashionkilla

13
0

Членот го следат

58

Членот ги следи

39