Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Фустани Туника Фустанче/туника
Фустанче/туника
Фустанче/туника Фустанче/туника Фустанче/туника

Фустанче/туника

450 МКД

Големина: 36

Бренд: mango

Град: Скопје

Материјали: незнам

Ознаки: мини туника фустанче црно

5
0

Фустанче Mango во одлична состојба, број S но може да одговара и на M. Се врзува на половината и стои супер. За високи девојки може да е многу кратко како фустанче па може како туника. Девојката на сликата е 165cm. Ве очекувам!

Додадено: 16.10.2017 Прегледи: 143

fashionkilla

10
0

Членот го следат

40

Членот ги следи

38