Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Mango кошула
Mango кошула Mango кошула Mango кошула Mango кошула

Mango кошула

400 МКД

Големина: 38

Бренд: манго

Град: Скопје

Материјали: незнам

Ознаки: маслинеста кошула манго

8
0

Оваа совршена кошула одлично ќе се вклопи во секоја есенска комбинација. Купена од Манго, во одлична состојба, носена 1-2 пати. Број М

Додадено: 17.10.2017 Прегледи: 104

fashionkilla

10
0

Членот го следат

40

Членот ги следи

38