Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Zara Denim pantaloni
Zara Denim pantaloni Zara Denim pantaloni Zara Denim pantaloni

Zara Denim pantaloni

300 МКД

Големина: 38

Бренд: zara

Град: Скопје

Материјали: ..

Ознаки: zara pantaloni

3
0

Mnogu stosni teget pantaloni so patenti, stojat fantasticno,br 38. Obleceni 2-3 pati i nemaat nikakva maana

Додадено: 17.10.2017 Прегледи: 182

ellena12

24
0

Членот го следат

24

Членот ги следи

2