Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Oversized Zara маичка
Oversized Zara маичка Oversized Zara маичка Oversized Zara маичка Oversized Zara маичка

Oversized Zara маичка

350 МКД

Големина: 38

Бренд: zara

Град: Скопје

Материјали: незнам

Ознаки: маичка дуксер зара

5
0

Бидете уникатни во оваа zara маичка/дуксер. Прилично е широка и стои одлично со хеланки, фармерки па и шорцеви во потоплите денови. Во одлична состојба, број М.

Додадено: 17.10.2017 Прегледи: 100

fashionkilla

10
0

Членот го следат

40

Членот ги следи

38