Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Бела туника
Бела туника Бела туника Бела туника Бела туника

Бела туника

400 МКД

Големина: 36

Бренд: h&m

Град: Скопје

Материјали: незнам

Ознаки: бела туника џемпер h&m

15
0

Прекрасна бела туника која ќе ве стопли во ладните есенски и зимски денови. Изгледа одлично со хеланки,фармерки и панталони. Број s одговара на 36 но може да ја носат и девојки со број 38. Во одлична состојба!

Додадено: 24.10.2017 Прегледи: 369

fashionkilla

10
0

Членот го следат

40

Членот ги следи

38