Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Палто Пелерина
Пелерина
Пелерина Пелерина Пелерина Пелерина

Пелерина

500 МКД

Големина: 34

Град: Охрид

Материјали: ***

Ознаки: ***

0
0

Црна ѕвончеста пелерина со кратки широки ракави .Величината е М . Цената е 500 денари и е фиксна.

Додадено: 26.10.2017 Прегледи: 46

Daisy77

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

9