Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
itno itno
itno itno

itno itno

Подари

Големина: 36

Град: Скопје

Материјали: nebitno

Ознаки: fff

0
0

itno mi e potrebna obleka za podaruvanje ili razmena xs s velicina i cizmi patiki 37 38 . Majka na edno dete koe z anego kupuva za nejze ne ostanuva so edna plata od 9500. :( :(

Додадено: 4.11.2017 Прегледи: 360

slatkamalaubava

2
1

Членот го следат

10

Членот ги следи

3