Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
guess kaput
guess kaput guess kaput guess kaput guess kaput guess kaput

guess kaput

2500 МКД

Големина: L

Бренд: guess

Град: Скопје

Материјали: volna

Ознаки: zensko

19
0

novo ne e noseno od amerika kupeno preubavo kapitce totalno novo .. dimenzii dolzina 75 shirina -gradi 45,struk 40 i dolzina na rakav 65 ramenja 43

Додадено: 8.11.2017 Прегледи: 338

monicence

16
0

Членот го следат

20

Членот ги следи

0