Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Палто Kaput NAMALEN *499+PODAROK
Kaput NAMALEN *499+PODAROK
Kaput NAMALEN *499+PODAROK Kaput NAMALEN *499+PODAROK

Kaput NAMALEN *499+PODAROK

599 МКД

Град: Битола

Материјали: xx

Ознаки: xxx

0
0

Coen kaput koj e malku nosen, mozi da se nosi i so krznoto i bez nego. Materijalot e odlicen ke se uverite i sami, mozam i dopolnitelni sliki da vi pustam. Odgovara na S/M.

Додадено: 8.11.2017 Прегледи: 85

DejkoskaAngela

18
0

Членот го следат

15

Членот ги следи

2