Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Палто Палтенце
Палтенце
Палтенце

Палтенце

250 МКД

Град: Скопје

Материјали: ...

Ознаки: ...

2
0

Палто или сако малце носено .Величина 40/42, но повелете димензии должина 56cm,ширина од пазува до пазува 54cm,должина на ракави од пазува надолу 40cm.На ракавите има мали шлицеви и ракавите можат да се подвиткаат и така убаво стои

Додадено: 9.11.2017 Прегледи: 36

Srculence

302
0

Членот го следат

437

Членот ги следи

17