Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Oltre фармерки
Oltre фармерки Oltre фармерки

Oltre фармерки

850 МКД

Големина: 38

Бренд: oltre

Град: Скопје

Материјали: pamuk elastin

Ознаки: oltre

0
0

Oltre црни фармерки 38. Слим модел памук и еластин , струкот е среден .

Додадено: 14.11.2017 Прегледи: 34

crvenkapa

189
0

Членот го следат

318

Членот ги следи

10