Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Calzedonia фармерки
Calzedonia фармерки Calzedonia фармерки

Calzedonia фармерки

650 МКД

Големина: M

Бренд: calzedonia

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: farmerki

2
0

Calzedonia фармерки М . Висок струк слим модел . Носени 2-3 пати

Додадено: 14.11.2017 Прегледи: 40

crvenkapa

189
0

Членот го следат

318

Членот ги следи

10