Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Блузи NOVA SVECENA BLUZA
NOVA SVECENA BLUZA
NOVA SVECENA BLUZA NOVA SVECENA BLUZA

NOVA SVECENA BLUZA

250 МКД

Големина: 38

Град: Скопје

Материјали: tul plish

Ознаки: svecena seksi kvalitetna unikatna nova

1
0

Seksi mrezasta bluza od mek tul so ubava temno bordo osnova i reljefni crni ruzi od plish. Unikatna i kvalitetna. Moze da se nosi i na golo, samo so prsluce, pod sako, no i so nekoja maicka ozdola. Kupena da se najde, nikogas oblecena, NOVA.

Додадено: 14.11.2017 Прегледи: 46

soniromantik

82
0

Членот го следат

199

Членот ги следи

147