Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Јакна Блејзер Blanco Nero Мантил
Blanco Nero Мантил
Blanco Nero Мантил Blanco Nero Мантил

Blanco Nero Мантил

400 МКД

Големина: 36

Бренд: blanco nero

Град: Скопје

Материјали: твит памук

Ознаки: мантил сиво

0
0

Сив мантил на Bianco Nero, Бројчето е 38. Со дупло закопчување, а на средина се врзува со каиш. Поставен, совршена должина до колена. Мантилот е носен една сезона, сосема зачуван. Размена правам само за козметика. Супер за ова време. Цената е симболична поради тоа што расчистувам од премногу гардероба. Може да се проба во автокоманда или кај рамстор.

Додадено: 14.11.2017 Прегледи: 25

CocoChanel

80
1

Членот го следат

283

Членот ги следи

33