Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Нови фармерки
Нови фармерки Нови фармерки Нови фармерки

Нови фармерки

400 МКД

Големина: 34

Бренд: atmosphere

Град: Скопје

Материјали: џинс

Ознаки: фармерки ново

0
0

Купени се од Шпанија од Atmosphere, темен тексас, супер за овој период. 34 но одговара и за 36, растегливи се. Купени се дупло поскапо, супер за ова време, темни фармерки. Може да се видат автокоманда или рамстор.

Додадено: 14.11.2017 Прегледи: 50

CocoChanel

80
1

Членот го следат

283

Членот ги следи

33