Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Вентијага
Вентијага Вентијага Вентијага Вентијага

Вентијага

ПРОДАДЕНО

Големина: M

Град: Прилеп

Материјали: како шушкавец

Ознаки: црно

0
0

Вентијага како нова без недостаток, средно дебела, долга до под задник, странично има патенти за да се даде интересен изглед

Додадено: 14.11.2017 Прегледи: 35

VioletaN

24
0

Членот го следат

16

Членот ги следи

1