Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Туника фустан
Туника фустан Туника фустан

Туника фустан

300 МКД

Големина: XL

Град: Прилеп

Материјали: зимско памук

Ознаки: беж

1
0

Одговара на повеќе величини заради растегливоста, како нов е зимски модел

Додадено: 14.11.2017 Прегледи: 46

VioletaN

24
0

Членот го следат

16

Членот ги следи

1