Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Фустан caliope S/L
Фустан caliope S/L Фустан caliope S/L Фустан caliope S/L Фустан caliope S/L Фустан caliope S/L

Фустан caliope S/L

300 МКД

Големина: 38

Бренд: caliope

Град: Прилеп

Материјали: памук

Ознаки: сиво

0
0

Растеглив, прилагодлив на повеќе величини

Додадено: 14.11.2017 Прегледи: 34

VioletaN

24
0

Членот го следат

16

Членот ги следи

1