Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Здолниште А форма Midi suknja od vestacka koza
Midi suknja od vestacka koza
Midi suknja od vestacka koza Midi suknja od vestacka koza Midi suknja od vestacka koza Midi suknja od vestacka koza

Midi suknja od vestacka koza

Подари

Големина: 36

Бренд: ///

Град: Скопје

Материјали: koza vestacka

Ознаки: ////

0
0

Midi suknja od vestacka koza,so efekt na ,,staro”,taka izgleda,kako da e iznosna i postara kozata.Vo gorniot del e potesna,a nadole se siri kako dzvonce.Napred e na shniranje. Velicina 36/38.

Додадено: 16.12.2017 Прегледи: 192

RebeccA123

29
0

Членот го следат

29

Членот ги следи

0