Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Јакна Кожна Red Leather Jacket - Bershka
Red Leather Jacket - Bershka
Red Leather Jacket - Bershka Red Leather Jacket - Bershka Red Leather Jacket - Bershka Red Leather Jacket - Bershka

Red Leather Jacket - Bershka

1500 МКД

Големина: 40

Бренд: bershka

Град: Битола

Материјали: faux leather

Ознаки: bershka jacket red faux leather

13
0

Купена пред нецел месец од Бершка oд Швајцарија, избрзав со величината, зедов L број, но е голема за мене. Само за џабе ми зафаќа простор. Се надевам некоја друга среќничка ќе ја изнаноси.

Додадено: 18.12.2017 Прегледи: 559

principessa94

8
0

Членот го следат

4

Членот ги следи

4