Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Фустани Долги Lamas dolg fustan namal.na 1400
Lamas dolg fustan namal.na 1400
Lamas dolg fustan namal.na 1400 Lamas dolg fustan namal.na 1400 Lamas dolg fustan namal.na 1400 Lamas dolg fustan namal.na 1400

Lamas dolg fustan namal.na 1400

1400 МКД

Големина: 38

Бренд: lamas

Град: Скопје

Материјали: ///

Ознаки: lamas

17
1

Dolg svecen fustan,kupen od Lamas,skapo e platen. Boite se mnogu intenzivni,a fustanot sam po sebe e mnogu vpecatliv.Ima slic do nad koleno od ednata strana.Od stranite ima diskretna cipka ukrasena so mali bisercinja so boite na fustanot. Nosen e samo ednas. Sovrsen e za sveceni priliki,maturi,svadbi... Velicina 38. Bez razmeni.

Додадено: 18.12.2017 Прегледи: 738

RebeccA123

29
0

Членот го следат

29

Членот ги следи

0