Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Dukser tunika
Dukser tunika

Dukser tunika

400 МКД

Големина: 38

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: dukser natpisi tunika

1
1

Dukser tunika moze da se nosi kako sportsko fustance

Додадено: 25.1.2018 Прегледи: 81

Maja_Maja

1
0

Членот го следат

5

Членот ги следи

0