Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Fustan
Fustan Fustan Fustan

Fustan

200 МКД

Град: Охрид

Материјали: xx

Ознаки: xx

2
0

Temnosivo novo fustance, odgovara na S/M velicina. Na ramenjata e preubavo i mnogu kvaliteten materijal. 85cm. dolzina

Додадено: 10.4.2018 Прегледи: 232

sNekojas

53
0

Членот го следат

22

Членот ги следи

2