Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Мажи Спортска Adidas maski komplet namal.na 1800
Adidas maski komplet namal.na 1800
Adidas maski komplet namal.na 1800 Adidas maski komplet namal.na 1800 Adidas maski komplet namal.na 1800

Adidas maski komplet namal.na 1800

2000 МКД

Големина: XXL

Бренд: adidas

Град: Скопје

Материјали: poliester

Ознаки: climalite adidas

3
0

Sportski Komplet za mazi, bermudi i bluza Adidas,ne e voopsto oblecen,bez mana.Bojata e teget so zolto. Velicina XXL.Bluzata e dosta siroka i komotna. Skapo e platen,kupen od stranstvo. Bez razmeni.

Додадено: 21.4.2018 Прегледи: 307

RebeccA123

29
0

Членот го следат

29

Членот ги следи

0