Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Фустани Летен фустан Fustan n-value namalen na 450 den.
Fustan n-value namalen na 450 den.
Fustan n-value namalen na 450 den. Fustan n-value namalen na 450 den.

Fustan n-value namalen na 450 den.

650 МКД

Големина: 38

Бренд: y london

Град: Скопје

Материјали: pamul len

Ознаки: n-value

4
0

Mnogu ubav leten fustan,materijot e len,so postava.Napred dekolte vo V izraz,a pozadi ima interesen otvor. Broj 38

Додадено: 30.4.2018 Прегледи: 132

RebeccA123

29
0

Членот го следат

29

Членот ги следи

0