Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Фустани Fustan crno so krem
Fustan crno so krem
Fustan crno so krem Fustan crno so krem

Fustan crno so krem

200 МКД

Големина: 40

Бренд: turski

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: krem

2
0

Fustanot e velicina M ama odgovara i na L mnogu e rastegliv.Boite se crno so krem

Додадено: 21.5.2018 Прегледи: 86

Sweet27

342
0

Членот го следат

389

Членот ги следи

274