Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Zolta bluza
Zolta bluza Zolta bluza

Zolta bluza

150 МКД

Големина: L

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: zolta

1
0

Zolta bluza nosena dvapati. Bojata e neon Pamuk 100%

Додадено: 21.5.2018 Прегледи: 54

Sweet27

342
0

Членот го следат

389

Членот ги следи

274