Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Tunika
Tunika

Tunika

100 МКД

Град: Охрид

Материјали: xx

Ознаки: xx

3
0

Nema nikakva maana, iako e cenata niska, kolku da se napravi cistka :) Brojce ne pisuva, no mislam bi odgovarala na M. Moze da se nosi i so kais, bas ubavo stoi.

Додадено: 28.5.2018 Прегледи: 68

sNekojas

53
0

Членот го следат

22

Членот ги следи

2