Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Фустани Долги долг и елегантен фустан
долг и елегантен фустан
долг и елегантен фустан долг и елегантен фустан долг и елегантен фустан

долг и елегантен фустан

3000 МКД

Град: Кавадарци

Материјали: нежен

Ознаки: сочуван долг чист фустан елегантен

4
0

не напишав величина затоа што може да одговара и на 36 и на 38, носен е само еднаш и потоа однесен на хемиско.

Додадено: 28.5.2018 Прегледи: 216

MikiMaus123

0
0

Членот го следат

3

Членот ги следи

1