Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Nov Kostim za kapenje 85ka
Nov Kostim za kapenje 85ka Nov Kostim za kapenje 85ka Nov Kostim za kapenje 85ka Nov Kostim za kapenje 85ka

Nov Kostim za kapenje 85ka

300 МКД

Големина: 44

Град: Скопје

Материјали: ***

Ознаки: kupakji nenosen kostimzakapenje

1
0

Nov kostim za kapenje, nenosen, bidejki ne e pogodeno brojcheto (ispran). Odlicen kolorit . Broj 44 , no si odgovara na 85ka (klasichen broj na gradnik)

Додадено: 28.5.2018 Прегледи: 81

BiljanaNG

856
0

Членот го следат

692

Членот ги следи

20