Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Фустани Мини PULL&BEAR фустанче како ново
PULL&BEAR фустанче како ново
PULL&BEAR фустанче како ново PULL&BEAR фустанче како ново

PULL&BEAR фустанче како ново

150 МКД

Бренд: хх

Град: Скопје

Материјали: хх

Ознаки: летно фустанче

3
0

Фустанчето е облечено еднаш,нема никакви маани.Купено е поскапо,но јас не го носам,бидејќи ми е мало затоа цената е симболична.Величина М,ама може и S.

Додадено: 2.6.2018 Прегледи: 177

123***

28
0

Членот го следат

16

Членот ги следи

1